T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler ve Komite Üyeleri

Güncelleme Tarihi: 28/06/2021

Komiteler ve Komite Üyeleri
  
 
Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müd.

3

Oktay ETYEMEZ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

 4Mustafa YÜCEKalite Birim Sorumlusu
 5Hülya ÇELİK
 Kalite Yönetim Direktörü

6

Serap TETİKBAŞ

Eğitim Birim Sorumlusu (Koordinatör)

7

Nihal UĞUZ

Uzman Doktor

8

Sermin ULUBEY

Bilgi İşlem Sorumlusu

9

Deniz KAYMAK


Kalite Yönetim Birimi

10


 11 Serap MERT Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi


NO

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

   

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

3

Mustafa YÜCE


Kalite Birim Sorumlusu

4


Hülya Çelik

Kalite Yönetim Direktörü

5

Oktay ETYEMEZ

İdari ve Mali Hizm. Müd.

6


Ebru ERGEN

Enf. Hastalıkları Uzmanı

7

Fatih GENCAN

Enfeksiyon Hemşiresi

8

Deniz KAYMAK


Kalite Yönetim Birimi

9


Elif KANKOÇ

Psikolog

10



Güvenlik Amiri
 11 Şerife DENİZİş yeri Hemşiresi
 12 Necmi ERDOĞANİş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu


NO

EĞİTİM KOMİTESİ

1

 

2

Ramadan ÇINAR

Uzman Doktor (Komite Başkanı)

3

 

4

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizm Müd.

5

Mustafa YÜCE

Kalite Birim Sorumlusu

6

Hülya ÇELİK


Kalite Yönetim Direktörü

7

Serap TETİKBAŞ

Eğitim Hemşiresi


 8
Fatih GENCAN
 Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi


NO

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1

Uzm. Dr. Ali Niyazi KURTCEBE

Başhekim Yrd.(Komite Başkanı)

2

Gülsüm SAVLI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müd.

3

Recep ALTINTAŞ

İdari Mali Hiz. Md. Yrd.

4

Hülya ÇELİK

KaliteYönetim Direktörü

5

Mustafa YÜCE

Kalite Yönetim Birim Sor.

6

Enver KESER

Sivil Savunma Uzmanı

7

Deniz KAYMAK

Kalite Yönetim Birimi

8

Şaban TOPAL

Teknik Servis Sorumlusu

9

Bayram YÜKSEL

Tıbbi Cihaz Sorumlusu

10

Şerife ACAR

Radyoloji Birim Sorumlusu

 11

 Güvenlik Amiri
 12 Eda ŞAHİN

 Çevre Sağlığı Teknisyeni


NO

ENFEKSİYON KOMİTESİ

1

 

Başhekim Yrd.

2

Ebru ERGEN

Uzman Doktor (EKK Başkanı)

3

Recep ALTINTAŞ

İdari ve Mali Hiz. Müd. Yrd

4


Serap MERT

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

5

Aydın SELÇUK

Genel Yoğun Bakım 1-2 Sroumlu Dr

6

Şeyda PEZEK AYDIN

Genel Yoğun Bakım 1-2 Sroumlu Dr

7

Çağlar KÖSEOĞLU

İç Hastalıkları Uzmanı

8

Ethem Önder MERİÇ

Genel Cerrahi Uzmanı

9

Meral AKARCA

Mikrobiyoloji Uzmanı

10

Deniz KAYMAK

Kalite Yönetim Birimi

11

Nergiz KAYAHAN

Eczacı

12

 

Yoğun Bak. Sorumlu Hemşiresi

13

Kezban ER

Sterilizasyon Hemşiresi

14

Fatih GENCAN

EKK Hemşiresi