Kalite Politikamız, Misyon ve Vizyonumuz
06 Haziran 2022

KALİTE POLİTİKAMIZ
Hastanede hastalarımızın kendilerini rahat ve huzurlu hissedebilmeleri için gerekli olan tüm tıbbi, insani ve sağlığa uygun şartları sunarak hasta memnuniyetini ilke olarak kabul ediyoruz.

Hastalarımıza en iyi hizmeti işinin ehli, güler yüzlü, disiplin ve düzen anlayışına sahip çalışanlarımızla gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz ve bu nedenle çalışanlarımızı ihtiyaç duydukları her türlü eğitim konularında destekliyoruz.  

İçerisinde yaşadığımız çevreye zarar vermeden, sağlık ile ilgili tüm kanunlara uyarak, beraberce çalıştığımız tüm resmi kuruluşlarla alışverişlerimizde sürekliliği hedefliyoruz.

Her türlü yeniliklere ve yatırımlara açık yönetim anlayışımızla yükselmemizin kendi geleceğimizi güvence altına almak olduğu inancındayız.

VİZYON

Sürekli değişen dünya şartlarında bölgemizde kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetimizle mutlu insanların oluşmasına yardımcı olan  bir hastane olarak bilinmek.

MİSYON
Hasta haklarını korumak, tıp teknolojisini takip ederek uygun donanıma sahip olmak, konusunda uzman ekip ile çalışmak ve etik değerlere saygılı olmak.